Tālrunis: +371 20076860 - E-pasts: info@marketingabirojs.lv

Iespējas

Kā samazināt izmaksas un tajā pat laikā piesaistīt arvien jaunus klientus un nopelnīt vairāk? Tas ir jautājums, uz kuru atbildi sniedz Mārketinga Birojs.

Par Mārketinga Biroju

Katram uzņēmumam, plānojot savu attīstību, jāsaskaras ar problēmu, kas saistīta ar profesionāļu piesaistīšanu. Jācenšas atrast līdzsvars starp darbinieka profesionalitāti un atalgojumu, īpaši ņemot vērā patiesi zinošu pārdošanas, mārketinga komunikācijas un PR speciālistu trūkumu.

Lai paaugstinātu pārdošanas apjomus un konkurētspēju, kā arī veicinātu uzņēmuma atpazīstamību, katrai kompānijai jādomā par mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātēm, taču profesionāli darbinieki – pārdošanas vai mārketinga speciālists, sabiedrisko attiecību speciālists u.c. – izmaksā ļoti dārgi. Var dot darbu mazāk kvalificētiem speciālistiem un tas uzņēmumam var dot ietaupījumu, taču iegūtais rezultāts ne vienmēr var būt tāds, kā gaidīts.

Meklējot risinājumu šai problēmai, “Mārketinga Birojs”, pateicoties Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra (LUAC) atbalstam, ir izstrādājis īpašu programmu uzņēmumiem. Tās ietvaros uzņēmumiem tiek dota iespēja „pieņemt darbā” īpašu pārdošanas, mārketinga un reklāmas, kā arī PR speciālistu komandu, kuri nodrošina plaša spektra pakalpojumus tikai par vienu fiksētu summu mēnesī.

Profesionāļu komanda nodrošinās uzņēmumam pilna spektra pārdošanas, mārketinga komunikācijas un PR atbalstu, turklāt nepieciešamības gadījumā saņemot konsultācijas no citiem nozares speciālistiem, ko apvienojis LUAC. Speciālisti būs ne tikai palīgs uzņēmuma vadībai lēmumu pieņemšanā, bet arī palīdzēs realizēt mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātes, nodrošinās pārdošanas aktivitāšu plānošanu, reaģēs komunikācijas krīžu gadījumos u.c.

Kāpēc izvēlēties Mārketinga Biroju?

  • Ātrs rezultāts pārdošanas apjoma palielināšanā
  • Profesionālu pārdošanas, mārketinga un PR speciālistu piesaiste
  • Jauni klienti nodrošinās uzņēmuma straujāku attīstību
  • Palielināsies uzņēmuma atpazīstamība un konkurētspēja
  • Komanda realizēs mārketinga un sabiedrisko attiecību aktivitātes, nodrošinās publicitāti, kā arī reaģēs komunikācijas krīžu gadījumos
  • Nodrošinās efektīvākos un finansiāli izdevīgākos pārdošanas risinājumus un komunikācijas kanālus
  • Nekāda riska, nekādu lieku izmaksu
  • Programmu var pielāgot jebkura uzņēmuma individuālām vajadzībām
  • Konsultācijas no citiem dažādu nozaru ekspertiem

Panākumi – soli pa solim

Apskatīsim, kā darbojas pārdošanas veicināšanas un jaunu klientu piesaistīšana soli pa solim, kas ir tās rezultativitātes pamatā.


Izvērtējums

Uzņēmumam svarīgi definēt pašam sev – kādu efektu vēlamies panākt? Kāda ir mūsu uzņēmuma vīzija? Kā vēlamies sevi pozicionēt? Vai jauni klienti ir vajadzīgi? Vai spēsim tos pienācīgi apkalpot? Vai nesamazināsies produkcijas / pakalpojuma kvalitātes līmenis? Lūdzu, apsveriet visus šos jautājumus pirms dalības programmā.


Iespējas

Būtiski palielināt uzņēmuma atpazīstamību un veicināt produktu / pakalpojumu pieprasījumu, jaunu klientu piesaistīšanu un esošo klientu lojalitātes stiprināšanu, uzņēmuma tēla veidošanu un nostiprināšanu patērētāju apziņā. Izmantot pārdošanas un mārketinga profesionāļu pieredzi sava uzņēmuma izaugsmei.


Risinājums

Ieguldot salīdzinoši nelielus līdzekļus, Jūs saņemiet pilna spektra pārdošanas, mārketinga, reklāmas un PR servisu, gluži tāpat, kā algojot darbiniekus, tomēr galvenā atšķirība ir tajā, ka visa šo štata vietu aizpildīšana Jūsu uzņēmumam izmaksātu ļoti lielu summu, bet, pateicoties “Mārketinga Birojam”, Jums ir iespēja algot profesionālu speciālistu komandu tikai par vienu fiksētu summu mēnesī.


Pārdošanas eksperti

Lai veicinātu Jūsu uzņēmuma preču vai pakalpojuma pieprasījumu, “Mārketinga Biroja” speciālisti sagatavos īpaši Jūsu uzņēmumam izstrādātu pārdošanas plānu, kas balstīts uz tirgus izpēti un produktu / pakalpojumu specifiku. Nepieciešamības gadījumā savu redzējumu var sniegt arī citi LUAC nozaru eksperti.


Mārketinga atbalsts

Izanalizējot uzņēmuma šī brīža vajadzības un nospraustos mērķus, mārketinga eksperti sniedz uzņēmumam palīdzību mārketinga komunikācijas plāna sastādīšanā, lai uz tā pamata realizētu mērķtiecīgas un efektīvas aktivitātes. Tikai plānojot šīs aktivitātes, iespējams, vienlaikus paredzēt finansējuma sadalījumu ilgākam laika posmam un nenovirzīt nepārdomātām akcijām.


Rezultāts

Ieguldot salīdzinoši nelielus līdzekļus, Jūsu uzņēmums saņem pilna spektra pārdošanas, mārketinga, reklāmas un PR pakalpojumus. Sadarbības mērķis ir palielināt uzņēmuma klientu skaitu un veicināt to lojalitāti ilgtermiņā, kā arī uzlabot vispārējo uzņēmuma komunikācijas kvalitāti.

Pieteikties jaunu klientu piesaistīšanai

Iespējas, risinājums, rezultāts – šie trīs vārdi vislabāk raksturo “Mārketinga Biroju”
Pieteikties

Sadarbības partneri

logo_1
logo2
logo3
logo4
logo7

Back to Top